PSYtul Dni Otwarte już 26 czerwca! | Schronisko Bełchatów
Logo

PSYtul Dni Otwarte już 26 czerwca!

AKTUALNOŚCI

 

PSYtul Dni Otwarte już 26 czerwca!

 Po dwuletniej przerwie wracamy! Dni Otwarte w Schronisku już 26 czerwca 2022 roku w godzinach 9:00 – 17:00. Tegoroczna akcja odbędzie się pod tytułem: PSYtul czekam w Schronisku. W programie: adopcja bezdomniaka za przysłowiową złotówkę, bezpłatne porady weterynarzy i behawiorystów oraz masa pozytywnej energii i inspirujących rozmów. 

Blisko 300 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Dnie Otwarte to również doskonała sposobność, by bliżej poznać naszą pracę oraz skorzystać z bezpłatnych porad behawiorysty i weterynarza. 

Zapraszamy wszystkich PSYjaciół na wspólne pogaduchy w aranżacji PSYjemnej atmosfery i entuzjastycznie merdających ogonków. Psiaki i koty wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone. 

Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł.

Link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/1244435483023996?ref=newsfeed

 

 

<< wróć

600 185 657