19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami | Schronisko Bełchatów
Logo

19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami

AKTUALNOŚCI

19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami

 

Ciepło bijące z nieba czy z Waszych serc? Nie upalna pogoda, a Wasze dobro rozgrzało nasze i naszych podopiecznych serca. Zamykamy już bramy schroniska. PSYtuleni w liczbie: 19, a dokładnie: 11 psów dorosłych , 4 szczeniaki , 2 koty dorosłe 2 kocięta już w nowym domku! Dostaliśmy też masę darów: karma sucha i mokra. Ślicznie dziękujemy! Jesteście cudowni!!!

Kolejny Dzień Otwarty, który upłynął nam pod hasłem PSYtul – czekam w Schronisku dobiegł końca ale to nie koniec akcji adopcji. Do 1 lipca można adoptować bezdomniaka za przysłowiową złotówkę. Blisko 300 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami19 adopcji - PSYtul Dzień Otwarty za nami

 

 

<< wróć

600 185 657