PSIEprowadzi - 18 adopcji! | Schronisko Bełchatów
Logo

PSIEprowadzi - 18 adopcji!

AKTUALNOŚCI

PSIEprowadzi - 18 adopcji!

 

Pogoda nam niestraszna! Wasze gorące serca przepędziły chmury, a słońce rozpromieniło niebo! Dosłownie! Wybiła godzina 17:00 zamykamy już bramy Schronisko. Dziś udało się zorganizować 18 PSIEprowadzek. Nowy domek znalazło: 7 psów dorosłych, 6 szczeniąt, 2 koty dorosłe i 3 kocięta. Dostaliśmy też dary dla naszych podopiecznych. Ślicznie dziękujemy! Jesteście cudowni!!!

 

Kolejny Dzień Adopcji, który upłynął nam pod hasłem PSIEprowadzki dobiega końca ale to nie koniec akcji adopcji. Do 8 października można adoptować bezdomniaka za przysłowiową złotówkę. Ponad 300 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

PSIEprowadzi - 18 adopcji!PSIEprowadzi - 18 adopcji!PSIEprowadzi - 18 adopcji!PSIEprowadzi - 18 adopcji!PSIEprowadzi - 18 adopcji!PSIEprowadzi - 18 adopcji!

 

 

<< wróć

600 185 657