PSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie | Schronisko Bełchatów
Logo

PSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI

PSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie

 

Pilarka łańcuchowa – przez wielu znana, przez niewielu użytkowana, z dużą dozą respektu praktykowana. Gdzie przeprowadzić szkolenie z obsługi pilarek łańcuchowych, by praktyczną wiedzę przekazać w praktyce swoim kolegom? Panowie z OSP w Bełchatowie stanęli przed nie lada wyzwaniem! Widząc nie problem, a szukając rozwiązań, wpadli na genialny w swej prostocie plan! Gdy tylko o nim usłyszeliśmy – powiedzieliśmy: TAK.
W sobotę 19.11.2022 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie, w ramach swoich ćwiczeń z bezpiecznego obsługiwania pilarek łańcuchowych, pomogli naszym pracownikom pociąć drzewa, które zostały wcześniej wycięte ze względu na zagrożenie, jakie stwarzały budynkom i zwierzętom w schronisku. Egzamin zdany śpiewająco, szkolenie praktyczne przeprowadzone perfekcyjnie! Pocięte drzewo posłuży nam w niedalekiej przyszłości do ogrzania pomieszczeń dla zwierząt oraz do przygotowania karmy. Dzięki wielkie za ten wspólny pożyteczny czas!
PSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w BełchatowiePSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w BełchatowiePSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w BełchatowiePSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w BełchatowiePSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w BełchatowiePSIOmoc – czyli efekt pożytecznej pomocy załogi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie

 

 

<< wróć

600 185 657