PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom! | Schronisko Bełchatów
Logo

PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!

AKTUALNOŚCI

PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!

 

Kolejny Dzień Otwarty, który upłynął nam pod hasłem PSYgtowani do adopcji - za nami! Jak było? Trudno wyrazić słowami to uczucie, jakie budzi się w serduchu, gdy dwie obce sobie istoty nawiązują prawdziwą PSYjaźń! Tak od teraz - do końca wszechświata. Dziś PSYtuliliście do serca 15 bezdomniaków: 14 dorosłych psów i jednego kociaka! Dziękujmy za każde odwiedziny, te stacjonarne i wirtualne na naszych social mediach. Kolejny raz potwierdzacie swoim zaangażowaniem, że macie wielkie serca i chętnie dzielicie się dobrem. Dziękujemy też za karmę dla naszych podopiecznych. Jesteście cudowni!

Dziś, zamykamy już bramy Schroniska ale to nie koniec akcji: PSYgotowani do adopcji! Do 1 lipca można adoptować bezdomniaka za przysłowiową złotówkę. Ponad 400 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!PSYgtowani do adopcji - 15 bezdomniaków znalazło dom!

 

 

<< wróć

600 185 657