PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji!  | Schronisko Bełchatów
Logo

PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! 

AKTUALNOŚCI

PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! 

 

PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! 
Dobro nie jest aktem, ale nawykiem, a jego siła tkwi nie w wielkich gestach, ale w codziennych wyborach. Dbanie o dobro naszych czworonogów, to nasza codzienność – nigdy konieczność. Z tą mantrą codziennie otwieramy bramy Schroniska, by móc wspierać w codzienności tych, co sami sobie nie poradzą. Dziś był dzień szczególny, bo otworzyliśmy bramy Schroniska nieco szerzej, otworzyliśmy je z nadzieją, że akcja: PSYtulaki ze Schroniskowej paki przyniesie naszym podopiecznym upragniony dom. Nie zawiedliśmy się! 15 zwierzaków: 7 dorosłych psów, 2 szczeniaki,  3 koty i 3 kocięta znalazło dziś dom! To jednak nie koniec dobra! Wasze liczne odwiedziny i dary dla naszych podopiecznych utwierdzają nas w przekonaniu, że dobro ma wielką moc! Poznawanie waszych historii inspiruje nas do dalszej pracy, a wasze uśmiechy motywują do wzmagania działań na rzecz bezdomnych zwierzaków. Cudownie jest móc być świadkiem pojawiania się tej niewidzialnej nici, która łączy serca, uczy lojalności, cierpliwości i bezwarunkowego wsparcia. Tej nici, która pojawia się gdy zgubione czworonożne stworzenie wpada w ramiona człowieka i już tam zostaje. Nie możemy zapomnieć też o naszym PSYtulaku, który rozgrzewał nas PSYtulasami i obdarowywał uśmiechamy. Dziękujemy Wam za waszą obecność! Wybiła 17:00 zamykamy zatem bramy Schroniska ale nigdy nie zamykamy naszych serc na bezdomne zwierzęta! 
Pamiętajcie akcja: PSYtulaki ze Schroniskowej paki trwa do 14 października. W tym czasie można adoptować bezdomniaka za przysłowiową złotówkę. Ponad 400 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich wciąż czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi kastracji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 16:00.

PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! PSYtulaki ze Schroniskowej paki – 15 adopcji! 

 

 

<< wróć

600 185 657