PSYjmiemy choinki | Schronisko Bełchatów
Logo

PSYjmiemy choinki

AKTUALNOŚCI

PSYjmiemy choinki

 

PSYjmiemy choinki – Schronisko już wkrótce rusza z coroczną akcją adopcji bożonarodzeniowych ukorzenionych drzewek. Wspólnie z naszymi PSYjaciółmi wychodzimy z założenia, że w święta, a i w długi czas po nich, nikt nie powinien czuć się samotny i porzucony. Pragniemy, by magia dobra i wszędobylskiej radości towarzyszyła nam codziennie, nie tylko od święta. Kierując się tą myślą, ogłaszamy wszem i wobec, iż adoptujemy bożenarodzeniowe ukorzenione drzewka.

Kupując świąteczne drzewko, rozważmy zakup choinki ukorzenionej i wychodowanej w doniczce. Drzewka, które spełnią swoją symboliczną bożonarodzeniową rolę, a które mają system korzeniowy, mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat w naszym Schronisku. Nie wyrzucaj na śmietnik symbolu świąt – przywieź do nas, a my podarujemy mu drugie życie. W okresie świąt warto ustawić choinkę w domu w miejscu chłodnym, z dala od grzejników i innych źródeł ciepła. Dbaj o drzewko, podlewaj i trzymaj w domu jak najkrócej. Po świętach przywieź do nas. My zasadzimy je na terenie Schroniska: te obsadzone wzdłuż ogrodzeń będą tworzyć ekościanę, która tłumi hałas, natomiast te przy kojcach pomogą chronić naszych podopiecznych w okresie chłodu od wiatru, latem zaś zaoferują cień i ulgę od słońca.

W ramach akcji PSYjmiemy choinki, drzewko będzie mógł przywieźć każdy – nie ma żadnych limitów. Zapraszamy wszystkich chętnych – więcej informacji pod numerem telefonu (44) 633 38 77. Choinki można przywieźć na teren Schroniska w dniach poniedziałek – piątek: 9:00-17:00 i w soboty 10:00-16:00 – ul. Zdzieszulicka, Bełchatów.

 

 

<< wróć

600 185 657