Leszy Bełchatów wspiera akcję PSYjmiemy choinki | Schronisko Bełchatów
Logo

Leszy Bełchatów wspiera akcję PSYjmiemy choinki

AKTUALNOŚCI

Leszy Bełchatów wspiera akcję PSYjmiemy choinki

 

PSYpominajka! ????
Kochani akcja PSYjmiemy choinki wciąż trwa.???? Dla tych, którzy mają problem z dowozem ukorzenionych drzewek mamy dobrą wiadomość. ????Nasi PSYjacieli z Leszy Bełchatów zadeklarowali pomoc! Odbiorą i dowiozą choinki do Schroniska. Dowóz drzewek możliwy dla mieszkańców Bełchatowa + 5 km.
Szczegóły odbioru należy ustalić pod numerem ☎️+48 603 973 021. Leszy Bełchatów dziękujemy za pomoc ????
Więcej o akcji przeczytasz ????
????PSYjmiemy choinki????
W Schronisku trwa coroczna akcja adopcji bożonarodzeniowych ukorzenionych drzewek. Wspólnie z naszymi PSYjaciółmi wychodzimy z założenia, że w święta, a i w długi czas po nich, nikt nie powinien czuć się samotny i porzucony. Pragniemy, by magia dobra i wszędobylskiej radości towarzyszyła nam codziennie, nie tylko od święta. Kierując się tą myślą, ogłaszamy wszem i wobec, iż adoptujemy bożenarodzeniowe ukorzenione drzewka.
???? Drzewka, które spełnią swoją symboliczną bożonarodzeniową rolę, a które mają system korzeniowy, mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat w naszym Schronisku. Nie wyrzucaj na śmietnik symbolu świąt – przywieź do nas, a my podarujemy mu drugie życie.
???? Choinki zasadzimy na terenie Schroniska: te obsadzone wzdłuż ogrodzeń będą tworzyć ekościanę, która tłumi hałas, natomiast te przy kojcach pomogą chronić naszych podopiecznych w okresie chłodu od wiatru, latem zaś zaoferują cień i ulgę od słońca.
???? W ramach akcji PSYjmiemy choinki, drzewko może przywieźć każdy – nie ma żadnych limitów. Zapraszamy wszystkich chętnych – więcej informacji pod numerem telefonu (44) 633 38 77. Choinki można przywieźć na teren Schroniska w dniach poniedziałek – piątek: 9:00-17:00 i w soboty 10:00-16:00 – ul. Zdzieszulicka, Bełchatów.

 

 

<< wróć

600 185 657