15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami | Schronisko Bełchatów
Logo

15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami

AKTUALNOŚCI

15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami

 

Kolejny Dzień Otwarty, który w tegorocznej edycji odbył się pod hasłem: "PSIE-szpiegi" - za nami! Jak było? ????15 bezdomniaków znalazło nowy domek!????To kolejny sukces!! ????9 dorosłych psiaków, 4 koty oraz szczeniaczek i młode kociątko już od dziś PSIEbywa ze swoimi nowymi PSYjaciółmi. ????Prosto z serca dziękujemy za każde odwiedziny, dobre słowo, PSYtulas, lajk i pozytywną energię. Kolejny raz potwierdzacie swoim zaangażowaniem, że macie wielkie serca i chętnie dzielicie się dobrem.????
Dziś zamykamy już bramy Schroniska, ale to nie koniec akcji "PSIE-szpiegi"! Do 29 czerwca można adoptować bezdomniaka za przysłowiową złotówkę. Ponad 400 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi kastracji lub sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
????Nie ma nic piękniejszego niż widok radosnego zwierzaka, który znalazł nowy dom pełen miłości. Każdy z nas ma moc, by zmienić świat na lepsze, dając dom tym, którzy go najbardziej potrzebują. PSYjdź, zobacz, pokochaj i adoptuj. Razem możemy sprawić, że każdy dzień będzie Dniem Otwartym Serca.????
15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami 15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami 15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami 15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami 15 bezdomniaków znalazło nowy domek! PSIE-szpiegi za nami

 

 

<< wróć

600 185 657