Wśród książek, czyli z wizytą w bibliotece | Schronisko Bełchatów
Logo

Wśród książek, czyli z wizytą w bibliotece

AKTUALNOŚCI

Wśród książek, czyli z wizytą w bibliotece

 

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy imienia A. Mickiewicza w Zelowie zaprosiła pracowników schroniska na spotkanie z uczniami klas 3 Szkół Podstawowych numer 2 oraz 4 w Zelowie. Były słowa wzruszenia, pogadanki, pouczenia, dary dla naszych podopiecznych 

Nie pierwszy raz gościliśmy miedzy regałami z książkami w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy imienia A. Mickiewicza mieszczącej się na placu Dąbrowskiego w Zelowie. Na specjalne zaproszenie pań z Biblioteki,  kierownictwo Schroniska w Bełchatowie w asyście jednego z czworonogów (Wandzi) stawiło się w progach biblioteki w dniu 08.10.15 r. Na początku zostaliśmy serdecznie przywitani przez uczniów klas 3 Szkoły Podstawowej nr. 2 i nr. 4 w Zelowie, a nasi podopieczni obdarowani karmą.

Spotkanie przebiegło jak zawsze w miłej atmosferze. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści na temat  normalnego dnia w schronisku oraz historii jego powstania. Opowiadaliśmy o tym jak na co dzień funkcjonuje schronisko i że sukces naszej codziennej pracy to nowe domy dla naszych czworonożnych pensjonariuszy.

Jedna z podopiecznych naszego schroniska Wańdzia została osypana wręcz buziakami i czułościami ze strony uczniów klas 3 ze Szkół Podstawowych nr 2 i 4 w Zelowie. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za przyjemne spotkanie oraz za dary dla naszych podopiecznych. Miejmy nadzieje do zobaczenia w przyszłym roku ;)

 

 

<< wróć

600 185 657