Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole | Schronisko Bełchatów
Logo

Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole

AKTUALNOŚCI

Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole

 

W dniu 22 marca 2016 roku nasz specjalny wysłannik – Pan Kierownik Mariusz Półbrat , odwiedził Szkołę Podstawową nr. 3 imienia Żołnierzy POW w Bełchatowie. Cel misji był jeden – pokazać najmłodszym uczniom, że schro jest  fajne.

W godzinach porannych dnia 22 marca 2016 roku nasz Kierownik opuścił schroniskowe progi i udał się w kierunku Szkoły Podstawowej nr. 3 w Bełchatowie.  Na spotkanie przybył niemalże punktualnie i został skierowany do sali, gdzie czekali na niego uczniowie klasy 3a.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści na historii powstania schroniska. Kierownik opowiadał również o tym, jak na co dzień funkcjonuje schronisko i wymieniał powody, dla których warto adaptować psiaka lub kotka właśnie ze schroniska. Pogadanka dotyczyła również zasad codziennej opieki nad czworonożnymi zwierzakami.

Na zakończenie spotkania nasz Kierownik otrzymał specjalny dyplom z podziękowaniem, na którym podpisali się wszyscy uczniowie. Tradycyjnie spotkanie zostało uwieńczone wspólną fotką. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

 

Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole Specjalna misja Kierownika, czyli nietajna wizyta w szkole

 

 

<< wróć

600 185 657