Dzień Otwartych Drzwi Schronisko Bełchatów ,,Nie kupuję – adoptuję bezdomniaka”. | Schronisko Bełchatów
Logo

Dzień Otwartych Drzwi Schronisko Bełchatów ,,Nie kupuję – adoptuję bezdomniaka”.

AKTUALNOŚCI

Dzień Otwartych Drzwi Schronisko Bełchatów ,,Nie kupuję – adoptuję bezdomniaka”.

 

Psy w schronisku cierpią, koty są wredne, bezpańskie psy są agresywne, przepełnienie, brak opieki, niedostateczna dbałość o kondycję zwierząt zamkniętych w boksach – tegoroczna akcja Dnia Otwartych Drzwi, która odbędzie się już 26 czerwca 2016 roku, rozprawi się z nieprawdziwymi mitami. Treserzy, gromerzy, lekarze weterynarii, przedstawiciele fundacji pro zwierzęcych oraz pracownicy schroniska zadbają o merytoryczną odsłonę imprezy, a zmodernizowane schronisko będzie dowodem, że nasi pensjonariusze oczekują nowych właścicieli w godnych warunkach.

 

Dlaczego pies bywa agresywny? Dlaczego mój kot nie korzysta z kuwety? Kogo obwiniać, gdy pies ugryzie? Czym zajmuje się gromer i czy to zawód przyszłości? Dlaczego psy ze schroniska są najlepszymi przyjaciółmi? Co to jest lęk separacyjny? Jak radzić sobie z uczuleniem czworonoga? Na wszystkie pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas tegorocznej akcji Dnia Otwartych Drzwi, która odbędzie się już 26 czerwca 2016 roku.

,,Nie kupuję – adoptuję bezdomniaka” to tegoroczne hasło przyświecające akcji Dnia Otwartych Drzwi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Bełchatowa – Pani Marioli Czechowskiej  w niedzielę 26 czerwca 2016 roku. W godzinach od 9:00 do 19:00 w Dzień Otwartych Drzwi każdy odwiedzający Schronisko będzie mógł poznać codzienną pracę oraz ideę funkcjonowania schroniska. Liczni specjaliści na co dzień związani z pracą ze zwierzętami, odpowiedzą na każde pytanie, a nasi podopieczni zaprezentują  sylwetki i roztoczą swoje uroki pośród odwiedzających nasze progi.

 

Blisko 200 czworonogów czeka na nowe domy. Akcja Otwartych Drzwi to doskonała okazja, aby poznać swojego bezdomniaka i rozważyć opcję jego adopcji. Przygarniając jednego z naszych podopiecznych, adoptujący  zyskuje pewność, że pies lub kot posiada pełen pakiet aktualnych szczepień, jest również odrobaczony i odpchlony. Ponadto czworonogi wydawane do adopcji są zaczipowane (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji.

 

Serdecznie zapraszamy 

 

 

<< wróć

600 185 657