Wizyta poadopcyjna u Olka | Schronisko Bełchatów
Logo

Wizyta poadopcyjna u Olka

AKTUALNOŚCI

Wizyta poadopcyjna u Olka

 

Jedna z historii spod tagu: ,,happy end”, czyli wizyta u Naszego byłego podopiecznego Olka. Tradycyjnie już w sobotnie przedpołudnie wsiadamy ekipą do służbowego auta i kierujemy się do losowo wybranego adresu, pod którym winniśmy zastać Naszego pensjonariusza.

Pierwszy widok już raduje Nasze serca, bo bramę otwiera nam Pan i wesoło merdająca puszysta kulka – czyli Olek we własnej osbie. 

Psiak  jest  pozytywnie nastawiony  do ludzi, przybiega,  daje  głaskać się, skacze  i  liże  nas po dłoniach..  Jedna głośna  komenda  właściciela „Olek spokój ' i psiak  siada grzecznie i czeka na rozwój  sytuacji.  Właściciel uraczył Nas opowieścią, jak to Olek   odmienił życie całej rodziny.  Jaki jest mądry,  cudowny,  pomocny.  Rodzina  wychowuje  niepełnosprawnego  syna,  pies  jest jego wiernym  przyjacielem  i opiekunem.  Gdy tylko coś dzieje  się niedobrego natychmiast  biegnie do Pana  i głośnym szczekaniem  informuje, że potrzebna jest pomoc.

 

Olek bardzo szybko  uczy się.  Właściciel pokazał nam jak nauczył psiaka jeździć na deskorolce...  tak tak na deskorolce :)

Chętnie  pomaga  również  w wyprawach  z taczką ;).

Pies  jest  zadbany, wypielęgnowany,  właściciele regularnie odwiedzają gabinet weterynaryjny by wykonać profilaktyczne zabiegi  u  Olka. 

To kolejna  wizyta  po adopcyjna  zakończona  pozytywnym wynikiem kontroli.

Niestety nie wszystkie wizyty kończą się wesoło – czasami jesteśmy zmuszeni odebrać psa, o czym napiszemy w kolejnym artykule z cyklu ,,wizyty podaopcyjne”

Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka Wizyta poadopcyjna u Olka

 

 

<< wróć

600 185 657