Podopcyjne pozdrowienia od Pegi | Schronisko Bełchatów
Logo

Podopcyjne pozdrowienia od Pegi

AKTUALNOŚCI

Podopcyjne pozdrowienia od Pegi

 

Często dostajemy listy, e-maile i telefony od właścicieli Naszych byłych podopiecznych: każdy z nich Nas wzrusza i niezmiernie cieszy. Dziś postanowiliśmy opublikować jeden z nich, który napisany został od serca przez ludzi z wielkim sercem.

,,Witam serdecznie,

nazywam się Karolina L. i piszę do Państwa z uwagi na to, że bardzo cenię Państwa schronisko i serce jakie wkładacie w Państwa pracę. 
Już piszę dlaczego Państwa schronisko jest i bliskie.

...W roku 2013 w październiku mój teść M. wziął od Państwa (adoptował) pieska sunie. Po około 3 miesiącach teść bardzo zachorował i postanowił szukać dobrego domu dla suni. Ponieważ Pegi od początku skradła moje serce beż żadnego zastanawiania się zamieszkała w naszym domu i przede wszystkim w naszych sercach. Około roku czasu potrzebowaliśmy na przystosowanie jej do "normalnego" życia. Była bardzo strachliwa i nieufna. Bała się  zabawek, zabaw, niemalże wszystkiego. Pokochaliśmy ją od razu i uważam, że właśnie dlatego stała się członkiem naszej Rodziny. Pelagia spędza z nami każdą chwilę, każdy wyjazd, każde święta. Co tu dużo mówić - jest częścią nas. Mieszkamy w Tuszn Lesie. Nasz dom jest blisko lasu. Codziennie Pegi spędza sporo czasu na spacerze. Mieszka z nami w domu. Nie tolerujemy i nieakceptujemy kojcy czy tym podobnych:(. 

Przesyłam kilka fotek, abyście zobaczyli ją po kilku latach. Staramy się odwiedzać Państwa schronisko gdy organizujecie "Dni otwarte". Zawsze "coś" dobrego przywozimy. Na te święta również postaramy sie Was wesprzeć. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni że jesteście, że daliście nam naszą ukochaną Pegi. Dziękujemy :)

Życzymy wszystkiego co najlepsze:)

Pozdrawiam, Karolina L. z Rodziną

Podopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od PegiPodopcyjne pozdrowienia od Pegi

 

 

<< wróć

600 185 657