Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;) | Schronisko Bełchatów
Logo

Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;)

AKTUALNOŚCI

Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;)

 

Boniek (342883) podaj dalej – w dosłownym i przenośnym słowa tego znaczeniu – kwintesencja buzz marketingu w zgodzie z zasadą: ,,Tata a Marcin powiedział, że jego tata powiedział”. O Bońku usłyszał ktoś, podał dalej, komuś się to spodobało  i podał jeszcze dalej,  dodając do tego moc hasztag’ów i magie ćwierków o Bońku usłyszał sam Zbigniew Boniek. Pan Zbigniew zaciwerkał zatem na swoim twitterze, iż ,, Kto weźmie kota, jest przeze mnie zaproszony na mecz Polska-Rumunia (2 bilety)". Pod postem zrobił się dalszy szum, ba nawet inni użytkownicy wspomnianego portalu dorzucili swoje ,,gratisy” do adopcji Bońka np. Znany polityk: Janusz Piechociński  dorzucił  ,,butelkę cydru z okolic Grójca”. I takim sposobem uzbierał się poczciwy prezent bonusowy w gratisie przy adopcji Bońka. Akcja fajna, spontaniczna oraz dająca do myślenia: pod postem Pana Zbigniewa Bońka posypała się również fala lekkiej krytyki na temat adopcji kota dla biletów, nie wspominając o cydrze ;).

Nasz schroniskowy Boniek nie komentuje całej spawy, tylko jak co dzień przechadza się po królewsku po kociarni wydobywając przy tym dźwięki przypominające gruchanie gołębi . Boniek jest spokojny bo doskonale wie, iż nie oddamy go w niepowołane ręce a wybierzemy dla niego dom najlepszy z możliwych. Boniek skrycie jednak przyznaje, iż cały ten szum połechtał jego próżność i ma nadzieje, że skróci się czas oczekiwania na znalezienie kochającego właściciela – bo o to w tym wszystkim się właśnie rozchodzi, prawda? O miłość do zwierząt…

Więcej o Bońku: http://www.schronisko.sanikom.pl/adopcja,666-boniek.html

Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;)Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;)Boniek (342883) podaj dalej i hasztag ;)

 

 

<< wróć

600 185 657