Dzień Otwartych Drzwi zakończony kolejnym sukcesem | Schronisko Bełchatów
Logo

Dzień Otwartych Drzwi zakończony kolejnym sukcesem

AKTUALNOŚCI

 

Ciągle pada … - tak moglibyśmy podsumować Dzień Otwartych Drzwi, który odbył się 8 października  w Naszym Schronisku. Od samego rana mieliśmy okazje poznać chyba wszystkie odmiany deszczu – od mżawki -  po ulewę i nic nie zwiastowało by ten dzień zakończył się sukcesem. Po raz kolejny ludzie pokazali jednak, że nie straszna im ulewa i zimny wiatr, a dla zwierząt zawsze znajdą miejsce w sercu – 15 adopcji, kilkanaście kilogramów karmy, wymiana zdań i serdeczności oraz masę odwiedzających i  wydłużenie dnia otwarcia bram schroniska o dwie dodatkowe godziny.

Dni Otwartych Drzwi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie organizuje już od kilku lat. Tegoroczna edycja zmieniała nieco format – zamiast imprezy towarzyszącej Dniom Bełchatowa postanowiliśmy zorganizować event w październiku, w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierzaka. Start imprezy zaplanowany był na godzinę 9:00 w dniu 8 października 2017 roku. Planowaliśmy zamknąć bramy o 16-stej, jednak duże zainteresowanie ze strony odwiedzających spowodowało, iż zamknęliśmy bramy dopiero o godzinie 18-stej. Dzień można podsumować wielkim sukcesem, aż 15 adopcji w tym  10 Qundelków dorosłych, szczeniak i cztery kotki znalazły nowe domki. Podczas Dnia Otwartych Drzwi mieliśmy też okazje poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy zainteresowani byli naszą codzienną pracą lub zwyczajnie chcieli wesprzeć nas karmą. Padło wiele ciepłych słów, odwiedzający byli zaskoczeni zmianami jakie zaszły w schronisku a my mieliśmy przyjemność poczuć się docenieni za codzienny trud wkładany w opiekę nad zwierzakami. Reasumując, akcję – pełen sukces nie dopisała tylko pogoda. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i odwiedziny – do zobaczenia przy kolejnych akcjach.

Obszerna fotorelacja dostępna na Naszym FB https://www.facebook.com/pg/SchroniskoBelchatow/photos/?tab=album&album_id=1498841673556178

Dzień Otwartych Drzwi zakończony kolejnym sukcesem

 

 

<< wróć

600 185 657