Nowy rok – stażowo starsi My ale z nutką nowoczesności | Schronisko Bełchatów
Logo

Nowy rok – stażowo starsi My ale z nutką nowoczesności

AKTUALNOŚCI

Nowy rok – stażowo starsi My ale z nutką nowoczesności

 

Noworoczne postanowienia mają to do siebie, iż w sylwestrową noc nabierają na znaczeniu i sile, z każdym kolejnym jednak dniem stycznia nieco tracą już na swej mocy, a ich pomysłodawcy na zaangażowaniu w ich realizacje. Cóż, my w schronisku również podejmujemy pewne postanowienia, jednak różnią się one od tych noworocznych tym, że nam przyświeca mega dobra motywacja, czyli dobro naszych podopiecznych. Pod naszą egidą mamy ich ponad 200, a w ciągu zaledwie roku przewija się ich przez  nasze skromne progi ich wielokrotność.  Nie trzymając w niepewności czytelników – ogłaszamy, iż zrealizowaliśmy jedno z naszych postanowień, a nawet marzeń, które jest jednocześnie częścią naszej niepiśmiennej strategii, czyli ciągłego rozwoju i poprawy warunków bytowych naszych czworonogów.

Marzeniem tym był własny Gabinet Weterynaryjny i obecnie możemy się pochwalić, iż wystartował on z dniem 1 styczna 2018. Obecnie nie jeden, a dwóch lekarzy weterynarii na zmianę, będzie stróżować przy naszych podopiecznych - lek. wet. Anna Maciejewska - Wata oraz lek. wet. Ewa Kaczmarek.

Jednocześnie wraz zakończeniem długoletniej współpracy z  lek. wet. Sławomir Kowalczyk, chcielibyśmy podziękować za trud i wysiłek włożony we wspólną pracę przy dbaniu o stan zdrowia naszych podopiecznych. 

Gabinet Weterynaryjny Schronisko Bełchatów mieści się przy ulicy  Zdzieszulickiej  w Bełchatowie. Usługi świadczone przez gabinet są skierowane na naszych podopiecznych.

 

 

<< wróć

600 185 657