Dzień Adopcji już 1 lipca! | Schronisko Bełchatów
Logo

Dzień Adopcji już 1 lipca!

AKTUALNOŚCI

Dzień Adopcji już 1 lipca!

 

W niedzielę 1 lipca w godzinach od 9:00 do 17:00 zapraszamy serdecznie na Dzień Adopcji w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Odwiedzający podczas Dnia Adopcji będą mogli poznać bliżej naszych podopiecznych i rozważyć ich adopcję za przysłowiową złotówkę.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  w Bełchatowie od kilku lat organizuje Dzień Otwartych Drzwi , podczas których obok możliwości adopcji bezdomniaka za przysłowiowa złotówkę odwiedzający mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji m.in., weterynarza.

Blisko 200 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miałczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka  w naszych skromnych progach na swoją szanse na prawdziwy i kochający dom. Dzień Adopcji będzie doskonałą okazją do bliższego poznania i być może pokochania jednego z naszych podopiecznych.

Psiaki i koty wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone. Każdy pensjonariusz schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł

Link do wydarzenia na FB

https://www.facebook.com/events/660565020946161/

Serdecznie Zapraszamy

 

 

 

 

 

<< wróć

600 185 657