„I love Qndelek” - Dzień Otwartych Drzwi w Schronisku już 07.10.2018 g. 9:00-16:00 | Schronisko Bełchatów
Logo

„I love Qndelek” - Dzień Otwartych Drzwi w Schronisku już 07.10.2018 g. 9:00-16:00

AKTUALNOŚCI

„I love Qndelek” - Dzień Otwartych Drzwi w Schronisku już 07.10.2018 g. 9:00-16:00

 

Z ras mu przypisanych nie pasuje żadna, brak jego charakterystyki w Związkach Kynologicznych, pierwowzoru nie znajdziemy w żadnej książce, a jednak to najpiękniejszy zwierz na ziemi – mowa o kundelku, który z okazji Światowego Dnia Zwierzaka będzie miał swój oddzielny event w nieco zmienionej formie. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza tradycyjnie już na Dni Otwartych Drzwi, które w tym roku odbędą się w niedzielę tj. 7 października 2018 roku już od godziny 9:00 do 16:00

 

Ustanowiony w 1931 roku na jednej z konwencji ekologicznej we Florencji Światowy Dzień Zwierzaka świętowany jest po dziś dzień. Główna idea tego święta, który obecnie obchodzone jest 4 października, skupia się wokół propagowania pro-zwierzęcych postaw.  Ekolodzy, wegetarianie, organizacje non-profit, fundacje – wszyscy w tym dniu starają się z  jeszcze większą siłą niż zazwyczaj, zmieniać podejście społeczeństwa do zwierząt, akcentując, iż to przecież istoty żywe, którym należy się szacunek i godne traktowanie. Podczas obchodów Światowego Dnia Zwierząt często poruszane są również problemy bezdomności zwierząt.

 

W związku z obchodami Światowego Dnia Zwierzaka, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt organizuje event pod tytułem: „I love Qndelek”. Event będzie doskonałym sposobem poznania codziennej pracy i idei funkcjonowania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Obecność specjalnie zaproszonych gości, czyli groomera, tresera, lekarza weterynarii dodatkowo wzbogaci merytoryczną otoczkę wydarzenia. W tym szczególnym dniu Schronisko otwiera swoje bramy dla wszystkich zwiedzających. Blisko 250 qndelków czeka na nowe domki – małe, duże, czarne, podpalane i oczywiści kotki będzie można adoptować za przysłowiową złotówkę, Dzień Otwartych Drzwi to doskonała okazja by rozważyć taką możliwość.

 

Przygarniając jednego z naszych podopiecznych, adoptujący  zyskuje pewność, że pies lub kot posiada pełen pakiet aktualnych szczepień, jest również odrobaczony i odpchlony. Ponadto czworonogi wydawane do adopcji są zaczipowane (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji.

 

 Serdecznie Zapraszamy 

„I love Qndelek” - Dzień Otwartych Drzwi w Schronisku już 07.10.2018 g. 9:00-16:00„I love Qndelek” - Dzień Otwartych Drzwi w Schronisku już 07.10.2018 g. 9:00-16:00

 

 

<< wróć

600 185 657