Dzień Otwartych Drzwi 6 października 2019 i kampania adopcyjna | Schronisko Bełchatów
Logo

Dzień Otwartych Drzwi 6 października 2019 i kampania adopcyjna

AKTUALNOŚCI

Dzień Otwartych Drzwi 6 października 2019 i kampania adopcyjna

 

Wybory – codziennie ich dokonujemy! Są wybory błahe, trudne, zmieniające, polityczne lub osobiste. Wiedzeni na fali nadchodzących październikowych wyborów postanowiliśmy wykorzystać okazję i zorganizować własne. A co! Wybory realnie zmieniające życie, wybory podyktowane jedyną słuszną opcją – miłością. Opcją adopcji, którą będzie można rozważyć już 6 października podczas corocznie obchodzonych  Dni Otwartych Drzwi w Schronisku. Będą to wybory nie byle jakie – powołaliśmy dwie walczące o głos serca partie: Qndelków i Kotełqw.

Podczas krótkiej kampanii – trwającej do 6 października, każda z opcji będzie walczyć ze sobą na argumenty. Argumenty adopcyjne i przemawiające na korzyść członków poszczególnych partii, które w rezultacie odpowiedzą na pytanie: pies, czy kot?

W kolejnych dniach wydarzenia, zorganizowanego na facebooku http://bit.ly/2mAA42Z prezentujemy  listę kandydatów z poszczególnych partii. Nie ma w nich przepychanek politycznych, a kiełbasa wyborcza trafi, jako smakołyki do brzuszków naszych podopiecznych.

Uwieńczeniem kampanii adopcyjnej będzie Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się  6 października 2019 9:00 - 17:00. Jak co roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych adopcją jednego z naszych podopiecznych za przysłowiową złotówkę. Dzień Otwartych Drzwi to również doskonała sposobność poznania naszej codziennej pracy, a także skorzystania z porad zaproszonych gości: groomerów, behawiorysty i lekarzy weterynarii.

Decydując się na adopcję jednego z naszych podopiecznych, adoptujący  zyskuje pewność, że pies lub kot posiada pełen pakiet aktualnych szczepień, jest również odrobaczony i odpchlony. Ponadto czworonogi wydawane do adopcji są zaczipowane (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek naszego podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji.

Serdecznie zapraszamy

Dzień Otwartych Drzwi 6 października 2019 i kampania adopcyjna Dzień Otwartych Drzwi 6 października 2019 i kampania adopcyjna

 

 

<< wróć

600 185 657