Od 08.06.2020 Wracamy do adopcji ,,po staremu” | Schronisko Bełchatów
Logo

Od 08.06.2020 Wracamy do adopcji ,,po staremu”

AKTUALNOŚCI

Od 08.06.2020 Wracamy do adopcji ,,po staremu”

 

Ważna informacja dla odwiedzających nasze Schronisko oraz adoptujących. Od 08.06.2020 wracamy do adopcji ,,po staremu”, czyli:

  • Adopcje – aby adoptować zwierzaka nie musicie umawiać się na spotkanie telefonicznie. Nadal zachęcamy jednak do odwiedzenia naszej strony: http://www.schroniskobelchatow.pl/podstrona,6-do_adopcji.html i umawiania spotkań drogą telefoniczną. Dlaczego?  W domowym zaciszu można zapoznać się z sylwetkami naszych podopiecznych: poznać ich wiek, charakter, historię etc. Umawiając się na spotkanie adopcyjne usprawniacie nasza pracę , a Wy zyskujecie możliwość lepszego poznania kandydatów na członków Waszej rodziny, w komfortowych warunkach naszych wybiegów.
  • Odwiedziny – na terenie Schroniska należy nosić maseczki oraz rękawice ochronne. Odwiedzający powinni zachować miedzy sobą bezpieczną odległość – 2m.
  • Procedura adopcyjna – formalności związane z adopcją nadal będą odbywać się w wyznaczonym do tego punkcie. Adopcja zwierzaka wiąże się z podpisaniem umowy adopcyjnej oraz uiszczeniem opłaty w wysokości 50 zł adopcja psa, 25 zł – adopcja kota. Aby zminimalizować ryzyko, zalecamy przed wizytą przygotować odliczoną kwotę pieniędzy na opłatę adopcyjną. Na spotkanie adopcyjne zabierz ze sobą dowód osobisty oraz obrożę i smycz lub kontener dla kota.

 

Pomimo obostrzeń i zmiany zasad adopcji, w okresie 27.04 -03.06. aż 77 naszych podopiecznych znalazło nowe domki! Ten cudowny wynik pokazuje tylko, jak w tym trudnym dla nas wszystkich okresie potrafimy zastosować się do ograniczeń i pomimo nich ofiarować bezdomniakom najpiękniejszy prezent: nowy dom.  

Treść - Polski

 

 

<< wróć

600 185 657