Oficjalny start pracowni RTG, czyli spełniamy kolejne marzenie | Schronisko Bełchatów
Logo

Oficjalny start pracowni RTG, czyli spełniamy kolejne marzenie

AKTUALNOŚCI

Oficjalny start pracowni RTG, czyli spełniamy kolejne marzenie

 

Gabinet weterynarii w naszym Schronisku to miejsce szczególne. Leczymy i ratujemy tu często zagubione, niechciane i schorowane zwierzęta. Otaczamy ich najlepszą troską i opieką leczniczą na jaką zasługują. W ciągu kilkuletniej pracy udało nam się stworzyć nowoczesne i dobrze wyposażone w sprzęt medyczny i diagnostyczny zaplecze weterynaryjne, gdzie z pełnym zaangażowaniem leczymy naszych podopiecznych. Marzenie o własnej pracowni RTG było kolejnym etapem w rozwoju zaplecza weterynaryjnego w naszym Schronisku. Dziś to marzenie nabrało realnych kształtów. Oficjalnie możemy poinformować o otwarciu pracowni RTG.
Własna pracownia RTG pomoże nam zapewnić naszym podopiecznym jeszcze lepszą i skuteczniejszą opiekę. Dzięki zdjęciom RTG na bieżąco możemy dokonywać diagnostyki kośćca, czy chorób płuc lub serca, wykrywać nowotwory lub stany zapalne. Najistotniejszą zaletą posiadania całodobowego dostępu do pracowni RTG jest możliwość wykonania natychmiastowej diagnozy obrażeń zwierząt trafiających do nas po wypadkach drogowych.
Chcielibyśmy jednocześnie podziękować lecznicy Lecznica Animal-Med https://www.animalmed.pl/ oraz firmom RADIOVET http://radiovet.pl/ oraz TOMED Zaopatrzenie Medyczne http://www.tomed.com.pl, za wsparcie oraz fachową wiedzę i przede wszystkim pomoc przy realizacji naszego marzenia o własnej pracowni RTG. Marzenia, dzięki któremu skuteczniej możemy realizować jedną z naszych podstawowych misji, czyli codzienną dbałość o dobrobyt naszych podopiecznych. Dziękujemy również As Przychodnia weterynaryjna  http://weterynariabelchatow.pl/ za dotychczasową możliwość korzystania z pracowni RTG.

 

 

<< wróć

600 185 657